Celonárodní kyperská kampaň na ochranu zdraví dětí financovaná za přispění ministerstva zdravotnictví

https://yt3.ggpht.com/ytc/AKedOLQQqR4obQ21Jln3akOKV78Yo3P6J4ZIpgZo25R-=s88-c-k-c0x00ffffff-no-rj

Aktivita Kyperského národního výboru pro ochranu zdraví dětí a životního prostředí ohledně nežádoucích účinků bezdrátových technologií na zdraví dětí probíhá již minimálně deset let ve spolupráci s kyperskými politiky, medicínskými doktory a expertními výzkumníky z Evropy i zámoří.

Společné stanovisko Kyperské lékařské asociace a Kyperského národního výboru pro životní prostředí a zdraví dětí k zavádění 5G sítí – na základě Nikósijské deklarace z roku 2017

Kyperské vzdělávací video z 2015 – Ochrana dětí před zdravotními riziky Wi-Fi, mobilních telefonů aj.

Kyperské vzdělávací video z 2016 – Ochrana těhotných žen a nenarozených dětí před zdravotními riziky bezdrátových technologií.

Kyperské vzdělávací video z 2017 – Ochrana teenagerů před zdravotními riziky při užívání mobilních telefonů a Wi-Fi.

Kyperské vzdělávací video z 2020 – Kampaň nemocnice Makarios týkající se EMF/RF záření

Kyperský národní výbor ve spolupráci s lékaři nemocnice arcibiskupa Svatého Makariose z pediatické jednotky odstranil Wi-Fi a zabezpečil, aby v místě dětských pacientů nebyly mobilní telefony.

 

Německé vzdělávací video z 2021 – Zdravý růst dětí ve světě digitálních médií.

Závislost na chytrých telefonech a internetu, nedostatek pohybu a vystavení záření bezdrátových technologií jsou celosvětově velkým problémem, zejména u dětí.

Následující video vychází z reaserche světoznámé neurobioložky – profesorky Gertraud Teuchert-Noodt, která představuje poznatky neurověd o vývoji dětského mozku pod vlivem digitálních médií a zároveň analyzuje příčiny a navrhuje řešení. Ve videu se vyjadřuje také přední epidemioložka, zakladatelka a prezidentka organizace Environmental Health Trust, Dr. Devra Lee Davisová.

K dispozici jsou dvě verze videa, původní v němčině (délka 40 minut) a anglická (délka 18 minut). Další informace o německé verzi naleznete na adrese: https://www.diagnose-funk.org/1674.

 

 

 

Byl pro Vás příspěvek zajímavý?

Prosím, klikněte na hvězdičku pro ohodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasů: 1

Zatím nehodnoceno! Buďte první, kdo příspěvek ohodnotí 🙂

Když jste náš příspěvek považovali za zajimavý...

Prosím, sledujte nás na sociálních médiích!

Vaše hodnocení nás vede k zamyšlení: Co bychom mohli zlepšit?

Prosím, pomozte nám vylepšit tento příspěvek!

Jak můžeme vylepšit tento příspěvek? Budeme rádi za podnětné připomínky a uvedení kontaktního emailu, abychom se Vám mohli ozvat.